InspiracjeSTYL GWIAZDStylizacjewpisy na blogu

W stylu Małgorzaty Sochy

 

Czarne koszule to awangardowa i odważna propozycja dla kobiet, które nie boją się stawiać na swoim i pokazywać, kto tu naprawdę rządzi. Ich popularność zawdzięczamy Coco Channel, która z fantastyczną konsekwencją lansowała męskie dodatki i stroje w wersji dla pań. Dzisiaj nie budzi to większego zdziwienia, ale kilkadziesiąt lat temu, kobiety, które zakładały czarne koszule były prawdziwymi prekursorkami nowatorskiego stylu. Obecnie nie jest ona aż takim klasykiem jak mała czarna, ale z każdym sezonem coraz bliżej jej do tej pozycji. Jak wybrać idealną koszulę? Postaw na wysokiej jakości materiały i fason dobrze dopasowany do Twojej figury. Koszula nie musi być przylegająca, ale odpowiedni krój to ważny element, od którego zależy Twój wygląd i dobre samopoczucie. Kamizelka,rurki, marynarka, a nawet tunika, to świetne towarzystwo dla tego modelu. Wszystko zależy od tego, co naprawdę masz ochotę na siebie założyć.

W czarnej koszuli pojawiła się Małgorzata Socha na ostatniej konferencji prasowej serialu „Przyjaciółki”, na której miałam przyjemność zagościć. Aktorka uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych Polek. Zawsze zachwyca nas świetnymi stylizacjami. 

 

 

 

gwiazdy-na-konferencji-prasowej-serialu-dominikacostro
socha-dominika-costro-przyjaciółki

 

Piękna aktorka wybrała niemal biurową stylizację. I choć wolimy ją w bardziej odważnych zestawach, nie da się ukryć, że z dziewczęcą opaską na głowie wyglądała bardzo młodziutko, tak jak to tylko ona potrafi. W letni dzień pojawiła się ona w warszawskich Łazienkach w bardzo grzecznej, ale i modnej spódnicy z zakładkami w kolorze białym z szarymi prążkami przyciągała uwagę ciekawymi kieszeniami z guzikami. Koszula nie była zbyt biurowa i oficjalna dzięki połyskującej tkaninie z której była wykonana. Klasyczne dodatki czyli torebka Chanel i czarne szpilki z przezroczystościami idealnie uzupełniały ten prosty, ale efektowny zestaw.

Zobacz jak przenieść jej styl do swojej szafy.

Guess ok. 240 zł
Guess ok. 240 zł
Luisa Cerano Spódnica trapezowa ok 700 zł
Luisa Cerano
Spódnica trapezowa ok 700 zł
Szpilki przezroczyste 99 zł
Szpilki przezroczyste 99 zł
Złota bransoleta 4400 zł
Złota bransoleta 4400 zł