BiżuteriaInspiracjeModaPokazyStylizacjewpisy na blogu

Suknia Pudrowa Pasja by Brilliance na Finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

blog modowy, dominika costro, new fashion blog, katieJay, Brilliance, suknia_brilliance_pudrowa_pasja (2)

 

Dzisiaj przygotowałam dla Was wyjątkowy wpis – modowy, a jednocześnie niosący przesłanie…. Kilka tygodni temu zostałam poproszona o prowadzenie  jednego z koncertów na rzecz WOŚP.  Poczułam się bardzo wyróżniona i dumna, że w taki sposób będę mogła pomóc… Zaraz potem pojawiła się druga myśl ! W CO SIĘ UBIORĘ 🙂 Moje ciuchy wydały mi się banalne… Postanowiłam poszukać projektanta sukni, która będzie godna tak wyjątkowego wydarzenia. Szukałam , szukałam, aż w konću znalazłam. I stałam się Brilliant Women !

Niezwykle efektowna, kobieca suknia z plisowanego szyfonu w kolorze pudrowego różu, została wylicytowana minionego wieczoru na koncercie 23. finału fundacji Jerzego Owsiaka. Z ostatnich obliczeń wynika, że Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zebrała ponad 36 mln złotych. WOŚP pieniądze przeznaczy na diagnozowanie chorych dzieci oraz godną opiekę medyczną dla osób starszych.


blog modowy, dominika costro, new fashion blog, katieJay, Brilliance, suknia_brilliance_pudrowa_pasja (3)
Ja, Agata Trojanowska ( twórca marki Brilliance) oraz Nasz bohater, który wylicytował suknię 🙂
blog modowy, dominika costro, new fashion blog, katieJay, Brilliance, suknia_brilliance_pudrowa_pasja (4)
Suknia Brilliance, Naszyjnik by KatieJay

 

Pudrowa Pasja by Brilliance to oryginalna, szalenie kobieca suknia z plisowanego szyfonu. Zmysłowo odkrywa ramiona, subtelnie uwydatnia biust. W ruchu ukazuje ukrytą pod szyfonem przylegającą do ciała, krótką część sukni, która przepięknie podkreśla sylwetkę i zgrabne nogi. Moim zdaniem, idealnie prezentuje się z naszyjnikiem zaprojektowanym specjalnie do kreacji Brilliance przez KatieJay.

Tej marki, nie można ukryć przed światem! Trzeba ją pokazać innym. To nie jest zwykła, typowa marka w Polsce jakich jest naprawdę tysiące. Nie odnajdziemy tutaj nudnej szarości i „typowych” nudnych już wzorów i fasonów. Brilliance – to nowoczesna marka, która tworzy kobiece projekty, ale  także stara się odkryć wewnętrzne piękno kobiet.


blog modowy, dominika costro, new fashion blog, katieJay, Brilliance, suknia_brilliance_pudrowa_pasja (7)

blog modowy, dominika costro, new fashion blog, katieJay, Brilliance, suknia_brilliance_pudrowa_pasja (8)