wpisy na blogu

STACJA MERCEDES – nowe miejsce spotkań

Stacja Mercedes – pierwsze tego typu kulturalne miejsce spotkań pod znakiem trójramiennej gwiazdy.

DSC00185

 

Kawiarnia z tarasem o powierzchni 150 metrów kwadratowych, kącik dla dzieci, przestrzeń wystawowa przeznaczona na wykłady, wernisaże oraz koncerty są otwarte dla szerokiej publiczności i pozwalają na swobodny kontakt z marką w zielonym otoczeniu Powiśla.

DSC00335

 

DSC00340

Dziś 27 lipca, już od godz 8.00 do Stacji Mercedes zobaczyć można prawdziwe legendy motoryzacji. Prestiżowa seria roadsterów, słynny Adenauer, klasyczne kabriolety to nieliczne z ponad 40 modeli samochodów, które tego dnia można podziwiać w letnim pawilonie Mercedesa.

ad1e85a36c6b14de1b05297d92f8a74f_460_370

Mercedes w swojej ponad 125-letniej historii stworzył wiele samochodów, które są uosobieniem szyku i stylu. Klasyki są pełne elegancji i tworzą wyjątkowy klimat. Charakterystyczne linie, dostojne sylwetki, niestandardowe rozwiązania robią niesamowite wrażenie. Dzisiaj wszyscy goście Stacji będą mieli okazję na własne oczy zobaczyć piękne, odrestaurowane samochody, które tworzą historię. Wśród samochodów, które tego dnia zaparkują w Stacji, prawdziwą perełką będzie prestiżowa seria roadsterów SL, znana jako Pagoda. Na fanów bardziej luksusowych modeli czekać będzie Mercedes – Benz Typ 300 – pierwsza powojenna limuzyna kanclerska.

 

 

Więcej na http://www.stacjamercedes.pl/