InspiracjeModaSTYL GWIAZDStylizacjeTrendy sezonu

Ramówka Polsatu 2014

 

 

dominika costro_ramówka polsatu

Wczoraj w warszawskiej Endorfinie odbyła się prezentacja jesiennej ramówki Polsatu.

Na konferencji nie mogło zabraknąć największych gwiazd stacji, które promowały swoje nowe programy i seriale. Wśród nich m.in. Aneta Zając, Rafał Maślak, Katarzyna Skrzynecka, Anna Guzik, Paulina Sykut, Kora, Ania Wyszkoni, Honey, Marcelina Zawadzka, Karolina Szostak, Maja Bohosiewicz, Krzysztof Ibisz, Jan Mela czy Agnieszka Popielewicz.

dominika costro_ramówka polsatu 2014

 

ramowka-polsatu-jesien-2014-ewa-wachowicz-dominika costro
Ewa Wachowicz postawiła na niebieski kombinezon. Do tego założyła skórzaną ramoneskę z pięknymi, dużymi klapami. Klasyczna kopertówka dopełniła całość. Pięknie:)

 

ramowka-polsatu-jesien-2014-honorata-hney-skarbek-dominika costro
Honey postanowiła pozostać przy ukochanym różu. Na uwagę zasługuje srebrny, wielokątny kuferek i ładna, klasyczna kolia.

 

ramowka-polsatu-jesien-2014-kamilla-baar-dominika costro
Kamila Baar założyła piękną amarantową suknię. Świetnie komponowało się z nią krótkie, skórzane bolerko i naszyjnik złożony z kilku, dość grubych łańcuszków.

 

ramowka-polsatu-jesien-2014-katarzyna-zielinska-dominika costro
Katarzyna Zielińska. Chyba po raz pierwszy jej stylizacja nie przypadła mi do gustu. Sukienko-płasz (bo tylko tak można to nazwać) zupełnie ukrył piękną figurę Kasi. Kopertówka wykonana z tego samego materiału zupełnie zlała się z całością. Po za tym, że kolor i deseń materiału jest ciekawy, stylizację uważam za nieudaną. 🙁
ramowka-polsatu-jesien-2014-paulina-sykut-w-sukience-laurelle-dominikacostro
Paulina Sykut. Koralowa suknia z głębokim dekoltem i plisowanym dołem to jest to! Do tego kopertówka od Valentino i srebrne, lakierowane szpilki. Kolejny raz Paulina olśniewała.

 

dominika costro ramówka polsatu
A ja, mając 15 minut na przygotowanie wybrałam coś prostego 🙂 Kremową sukienkę z marszczonymi kieszeniami zestawiłam z cielistymi, lakierowanymi szpilkami. Całość ożywiłam torebką Michael Kors w kolorze electric blue 🙂