ciałomakijażtwarzUrodawpisy na blogu

Promienna cera na wiosnę!

 

Jak sprawić, by cera wyglądała promiennie? Sięgnij po rozświetlacze Wibo. Cera pełna blasku to Twój największy atut wiosną!

wibo, make up, wizaz, makijaż, rozświetlacz, rozswietlacze, blog urodowy, dominika costro, uroda

Dlaczego warto stosować kosmetyki rozświetlające? Bo dzięki nim zawsze będziesz wyglądała piękniej. Jeżeli twoja skóra jest zadbana, makijaż rozświetlający podkreśli jej naturalny blask. Jeżeli natomiast jej stan nie jest doskonały, tego typu makijaż idealnie to zamaskuje. Dzięki kilku sztuczkom nikt nie zauważy, że po zimie twoja cera jest trochę zmęczona i blada.

 

wibo, make up, wizaz, makijaż, rozświetlacz, rozswietlacze, blog urodowy, dominika costro

 

Przy wyborze kosmetyków rozświetlających kieruj się rodzajem cery. Najprostsza w obsłudze jest cera sucha. Jest ona zawsze matowa, dlatego nie boi się nawet mocno połyskujących kosmetyków. Trudniejsza sprawa jest z cerą tłustą lub mieszaną. Ona błyszczy się w sposób naturalny – niestety, zazwyczaj nie w tych miejscach, o które nam chodzi. Dlatego w tym przypadku zrezygnuj z mocno połyskujących rozświetlaczy i sięgnij po bazy wygładzające, które dają delikatny efekt. Niezależnie, natomiast, od rodzaju cery, możesz rozświetlać jej koloryt za pomocą różu lub bazy koloryzującej.

 

blog DC blog DC blog DC