wpisy na blogu

Paryski szyk OCHNIK – stylizacja wiosenna.

Witajcie Kochani !

Wiosna już zawitała do nas na dobre … i bardzo mnie to  cieszy 🙂Blogi modowe Dominika Costro Torebka BAG CHANEL modne stylizacje wiosna lato płaszcz 2015 2016 stylizacje (7)


 

Za oknem robi się coraz cieplej, więc czas zacząć chować zimowe kurtki. Pamiętaj, bądź modna na wiosnę i kup śliczne, przejściowe okrycie. Czym powinnaś kierować się przy wyborze płaszcza? Wybierz  taki, w którym będziesz czuła się dobrze, wygodnie i wyjątkowo. W tym sezonie płaszcze są , lekkie i mocno pasowane do figury. A kolor ? Postaw na odcienie brązu, beżu oraz granatu. Jednak, gdy lubisz wyróżniać się z tłumu, polecam okrycia w kolorach pastelowych lub w kwieciste wzory. Kupując płaszcz, postaw na proste fasony. Wsród detali modne są kieszenie oraz zamki błyskawiczne. Unikaj  płaszczy o prostym, oversize’owym kroju. Nigdy nie kupuj za dużych o rozmiar tłumacząc sobie , że jeszcze zmieścimy pod nim sweterek bądż marynarkę .

Do mojej stylizacji wybrałam płaszcz OCHNIK <3 ,  lekką sukienkę oraz kapelusz . Modne buty z białą podeszwą pod kolor płaszcza . Obecnie jest to trend  bardzo na czasie . Pamiętaj ,że do takiej stylizacji nie musisz zakładać szpilek. Ciekawym dodatkiem jest kapelusz , który idealnie pasuje do całości . Stylizacja nawiązuje do trendu BOHO oraz paryskiego szyku – dla mnie to nutka romantyzmu i elegancji .

 

 

Blogi modowe Dominika Costro Torebka BAG CHANEL modne stylizacje wiosna lato płaszcz 2015 2016 stylizacje (5)

 

 

Blogi modowe Dominika Costro Torebka BAG CHANEL modne stylizacje wiosna lato płaszcz 2015 2016 stylizacje (3)

 

Blogi modowe Dominika Costro Torebka BAG CHANEL modne stylizacje wiosna lato płaszcz 2015 2016 stylizacje (6)
Kapelusz C&A , Sukienka Zara, Buty Nessi , Płaszcz OCHNIK Torebka CHANEL

 

Blogi modowe Dominika Costro Torebka BAG CHANEL modne stylizacje wiosna lato płaszcz 2015 2016 stylizacje (8)

 

 

Blogi modowe Dominika Costro Torebka BAG CHANEL modne stylizacje wiosna lato płaszcz 2015 2016 stylizacje (4)

 

 

 

Blogi modowe Dominika Costro Torebka BAG CHANEL modne sukienka kapelusz stylizacje wiosna lato płaszcz 2015 2016 stylizacje (36)

 

Blogi modowe Dominika Costro Torebka BAG CHANEL modne sukienka kapelusz stylizacje wiosna lato płaszcz 2015 2016 stylizacje (16)

 A na koniec ZAPROSZENIE !!! Już 24 i 25 kwietnia zapraszam Was Kochani do domu towarowego Mysia 3 do Pop up Store butiku online MyFrenchMood, który oferuje wybór kolekcji uznanych paryskich marek takich jak Vanessa Bruno Athé, BA&SH, Eleven Paris, Gat Rimon, Swildens i April May, dotychczas niedostępnych w Polsce !!! To będzie wyjątkowe wydarzenie.

 

Zaproszenie_Mysia3_MyFrenchMood_24-25.04