Akcesoriawpisy na blogu

O bag – inteligentne torby

O bag to piękny i prosty design oraz bogactwo praktycznych rozwiązań. Miękkie, przyjemne w dotyku, a do tego wodoodporne, lekkie i niezwykle wytrzymałe torby zachwycają swoją kolorystyką. O bag zaprojektowany został dla ludzi, którzy doceniają prostotę i funkcjonalność przedmiotów.

O_bag_4

 

 

 

 

 

Podstawowa część każdego O bag-a wykonana jest z miękkiego i wytrzymałego tworzywa, dzięki któremu torby są miłe w dotyku, wodoodporne i niezwykle lekkie. O bag co sezon, w zależności od aury i humoru można uzupełniać nowymi dodatkami. W ofercie marki dostępny jest szeroki wybór jasnych, ciemnych i pastelowych uchwytów wykonanych z wysokiej jakości skóry naturalnej i ekologicznej czy też marynarskiego sznurka. Wymienne rączki umożliwiają stworzenie modelu dopasowanego do własnego stylu, ubioru, potrzeb i gustu.

 

 

O_bag_3-640x484

Torbę można również wyposażyć w płócienny worek/wkład z suwakiem, dla zyskania większego bezpieczeństwa lub wybrać oryginalne wykończenia wykonane z wełny lub imitacji futra z lisów i norek. Modele: shopping, vevet i beach dostępne są w 20 wariantach kolorystycznych.

O_bag_9-640x479

Torby O bag można kupić na www.fullspotmarket.pl.