ButyModaTrendy sezonuwpisy na blogu

Noszę kalosze! HUNTER- ekskluzywne gumaki :)

Dziewczyny! Czas pogodzić się z nieuniknionym… Lato dobiega już końca…

 

kalosze-dominika costro

Niegdyś oczekiwano, by spełniały jedynie swoje praktyczne zadania, czyli miały chronić stopy przed zamoczeniem. Obecnie oczekujemy, by również odpowiednio się prezentowały, zwracamy uwagę na ich kolory i fasony. A to wszystko za sprawą tego, że kalosze stały się dla nas uzupełnieniem codziennej garderoby. Nie wkładamy ich tylko, gdy na dworze jest wilgotno, pada deszcz, ale także wtedy, gdy chcemy podkreślić charakter stroju. Dobieramy do nich z taka samą ochotą spodnie, co sukienki i spódniczki. Ze względu na różnorodne wzory i modne wykończenia, kalosze świetnie sprawdzają się w roli jesiennych lub zimowych kozaków.

rozowe_gumowe_dlugie_kalosze_kolekcja_hunter_dominika costro zolte_kalosze_z_marynarskimi_sznurkami_kolekcja_hunter_dominika costro Kalosze HUNTER 440 zł czarne_gumowe_polyskujace_pikowane_eleganckie_kalosze_kolekcja_hunter_dominika costro eleganckie_materialowo_gumowe_kalosze_kolekcja_hunter_dominika costro

By spełniać się w swej przeciwdeszczowej roli, obowiązkowo muszą być wykonane z nieprzemakalnej gumy. Dobrze, gdy oprócz suchych stóp, zapewniają komfort chodzenia oraz dobrą przyczepność na śliskim podłożu. Przy okazji dowiadujemy się, że praktyczność kaloszy nie musi istnieć kosztem ich stylowego wyglądu. Obie cechy można idealnie połączyć. A dlaczego warto zdecydować się na modnie wyglądające kalosze? To proste, dzięki temu wnosisz trochę luzu i zabawy w nawet najbardziej ponure dni.