InspiracjeModaStylizacjeTrendy sezonuwpisy na blogu

Modne płaszcze dla każdej figury: dobierz płaszcz idealny dla swojej sylwetki!

Hej:) Nadszedł czas na kilka rad! Przeczytaj artykuł, a dowiesz się w jakim płaszczu będzie Ci najlepiej 🙂 

 

Lalous.pl
Lalous.pl
Jesienne deszcze najlepiej przetrwać mając pod ręką lekki płaszcz. Odpowiednio dobrany, może poprawić wygląd naszej sylwetki! Poczuj się świetnie w płaszczu, który idealnie na tobie leży. Dowiedz się, jak dobrać płaszcz do sylwetki. Oto kilka rad 🙂

Figura gruszki

Jeśli masz mały biust i szerokie biodra, idealnym płaszczem dla ciebie będzie dwurzędowy płaszcz z wcięciem w talii. Szeroki kołnierz optycznie powiększy górną połowę ciała. Płaszcz powinien sięgać do połowy uda i być rozkloszowany, nie opinający bioder i ud. Świetnie wyglądać też będzie płaszcz w kształcie litery A.

Figura klepsydry

Kobiety o figurze klepsydry mają duży biust, wcięcie w talii i szerokie, krągłe biodra. Dla takiej figury najlepsze są jednorzędowe płaszcze z paskiem, bez kieszeni na biuście.

Figura jabłka

Jeśli masz duży biust, biodra i nie masz wcięcia w talii, powinnaś wybrać płaszcz bez paska, jednorzędowy i rozkloszowany. Głeboki dekolt wyrówna proporcje sylwetki.

Figura rożka

Dla kobiet o szerokich ramionach i wąskich biodrach najlepsze są płaszcze jednorzędowe z wcięciem w talii. Płaszcz powinien eksponować nogi i odwracać uwagę od ramion. Dobrze sprawdzą się płaszcze z wysokim kołnierzem.

Figura linijki

Chłopięca figura z wąskimi ramionami i biodrami będzie świetnie prezentować się w płaszczach z bufami, kieszeniami na biuście, pagonami i aplikacjami. Płaszcze powinny być rokloszowane i z dekoltem.

 

Płaszcz, który mam na sobie będzie pasował do kobiet, które mają brak wcięcia w talii lub większy brzuszek. Jeżeli macie zbyt duże biodra a zgrabne nogi, również będziecie wyglądały w nim rewelacyjnie :). Znajdziecie go w sklepie LALOUS