InspiracjeModaStylizacjeTrendy sezonu

Komfortowa elegancja, czyli bluza na każdą okazję.

 

 

Cześć!

 

 

sposób na bluzę-dominika costro- mlog modowy

W każdej damskiej garderobie znajdują się ubrania na konkretne pory roku, jednak wśród wielu ubrań znajdują się oczywiście i takie, jakie są znakomitym rozwiązaniem na każdy dzień, bez znaczenia na porę roku. Jednym z takich rozwiązań są między innymi bluzy.

Najlepiej oczywiście sprawdzają się na jesieni oraz w czasie zimowych miesięcy, jednak nie można zapominać, że nawet w czasie lata zdarzają się chłodne wieczory i wtedy bluza okazuje się wybawieniem. Bez dwóch zdań bluzy znakomicie się sprawdzają nie tylko w różnych warunkach pogodowych, lecz także w czasie różnych okazji. Tak więc, możesz mieć je na sobie w pracy, na przyjęciu lub także jako wierzchnie okrycie w czasie eleganckich przyjęć i wydarzeń. W zależności od wybranego modelu mogą  być uniwersalnymi okryciami i elementami garderoby lub okryciami na specjalne okazje. Stawiając na  bluzy wybierasz elegancję oraz znakomity komfort.

A przed Wami niezwykle elegancka, a jednocześnie bardzo wygodna stylizacja. Sprawdzi się w pracy, na randce, na wyjściu z przyjaciółmi:)

bluza-dominika-costro-blog-modowy
Bluza NELLY.com. Sukienka Nelly.com. Buty Nessi. Naszyjnik No name. Torebka Chanel.

sposób na bluzę-dominika costro

dominika-costro-blog-modowy-bluza