InspiracjeModaStylizacjeTrendy sezonu

Jutro będzie modne futro! futro OCHNIK i torebka CHANEL <3

 

 

torebka chanel futro ochnik nowee blogi modowe Dominika costro

Przyda Ci się jesienią i zimą 2014/2015, zwłaszcza w chłodną i mroźną pogodę. Uwaga! Może pełnić nie tylko funkcję cieplną i outdoorową, ale także wieczorową.

dominika costro futro ochnik1

dominika costro futro ochnik3
Futro Ochnik, torebka Chanel, buty Guess


dominika costro futro ochnik51


Futra i futerka zagościły już na salonach i półkach sklepowych. Przeżywają swój niebywały renesans, czasem przybierający nawet postać kusego bolerka. Od dawien dawna kobiety nosiły futra, które mężczyźni najpierw dla nich zdobywali siłą, potem kupowali. Były i są synonimem luksusu i bogactwa.
dominika costro futro ochnik5
Futro to coś, co sprawi, że żadna zima nie będzie wam straszna. Elegancki, efektowny i bardzo kobiecy. Pamiętajcie, że płaszcze w tym stylu to inwestycja na dobrych kilka lat. A może znajdzie się jakiś w szafie mamy, albo babci…?dominika costro futro ochnik
Poczuj się jak bohaterka powieści Tołstoja i nadaj swojemu zimowemu wizerunkowi odrobiny ekstrawagancji. Wielkie futrzane czapy to hit od kilku sezonów. Oglądaliśmy je na wybiegach u Marielli Burani, Blugirl, czy Temperly London. Uwaga! Zimą najszybciej temperaturę tracimy właśnie przez głowę, dlatego warto zainwestować w wielką i modną czapkę.
dominika costro futro ochnikczapka rękawiczki

Nie zapominajcie, że futro tej zimy występuje pod każdą postacią. Hitem sezonu będą również futrzane torby, kamizelki, czy aplikacje np. przy rękawiczkach. Dlatego więcej futrzanych propozycji znajdziecie już niedługo na moim blogu, po to, aby moje czytelniczki były najmodniejsze! 🙂

 

dominika costro rekawiczki z norki czapka norka OCHNIK

Dominika Costro Blog modowy