AkcesoriaModaMODOWA SELEKCJA czyli najlepsze marki z całego świataTorebkiTrendy sezonuwpisy na blogu

Jak rozpoznać oryginalną torebkę Chanel ?

 

Na naszych ulicach coraz częściej możemy zobaczyć torebki Chanel. Niestety, duża część z nich to falsyfikaty. Polacy często kupują podróbki u nieautoryzowanych sprzedawców. Brak oficjalnych butików tych marek sprawia, że nie możemy wejść do sklepu i zobaczyć jak wygląda oryginał.

 

dominika costro blog modowy Chanel
Chanel Mini 2.55 Flap Bag. Cena ok 12 000 zł.

 

 

DSC01390

Produktów wielu domów mody nie można jeszcze kupić w naszym kraju. Duże możliwości w poszukiwaniu wymarzonej torebki od światowego projektanta dają serwisy aukcyjne, jednak tutaj istnieje ryzyko związane z autentycznością produktu. Rynek podróbek rozrasta się i uczy w zastraszającym tempie. Fałszerze produkują podróbki naśladujące oryginalne produkty w coraz bardziej precyzyjny sposób. Aby mieć 100% pewność, że nabywamy produkt autentyczny – wybierajmy zawsze butiki producenta lub wiarygodne sklepy online, które gwarantują dokładną analizę oferowanych produktów przez ekspertów, zanim wystawią je na sprzedaż. Aby zweryfikować produkt luksusowy pod kątem jego autentyczności należy wziąć pod uwagę szereg wytycznych. Torebki Chanel  należą do jednych z najczęściej podrabianych produktów. Dlatego kupując towary tej marki warto wiedzieć, na jakie elementy zwracać uwagę by nie dać się oszukać i kupić produkt oryginalny.

 

 

dominika costro chanel 4
CHANEL CLASSIC 2.55 DOUBLE FLAP BAG. Cena ok. 10 500 zł.

 

dominika cotro chanel oryginal blog modowy

 

 

dominika costro chanel oryginal

 

 

 

torebka chanel blogi modowe dominika costro (2) 

Jak rozpoznać oryginalną torebkę tej marki? Szczególną uwagę należy zwrócić na symetrię,zwłaszcza analizując torebki pikowane lub w geometryczne wzory.Jeśli z jednej strony romb został ucięty w ¾ jego szerokości, to po drugiej stronie musi wyglądać dokładnie tak samo. Zwróćmy uwagę również na logo CC. Górna część prawej litery C powinna przebiegać na lewej literze C. Kolor metalowych elementów wszędzie powinien być taki sam, nie ma mowy o złotym zapięciu i srebrnym łańcuchu. No właśnie, jeśli mowa o łańcuchu: metal powinien być chłodny w dotyku, powinien być również dosyć ciężki oraz wydawać dźwięczny odgłos. W przypadku podróbek dźwięk ten jest pusty.