ButyInspiracjeModaStylizacjeTrendy sezonu

Kozaki do połowy uda – wielki powrót muszkieterek!

dominika costro, blog modowy, fashion blog, kozaki do połowy uda, muszkieterki,  torba DKNY, carsona, rękawiczki ochnik, błękitny płaszcz H&M (13)

Muszkieterki, które sięgają za kolano – te na szpilce, słupku i płaskie, to jesienny pewniak na równi z prostymi botkami czy martensami. Buty opinające nogę jak rurki nie tylko grzeją, ale i wysmuklają sylwetkę. A przede wszystkim pasują do stylizacji utrzymanych w różnej estetyce.

Skórzane muszkieterki na szpilce zawsze obronią się do małej czarnej, szerokiego, długiego swetra czy dziewczęcego płaszcza. Trzeba tu być bardzo ostrożnym, aby nie wyglądać „wulgarnie”. Zamszowe kozaki w odcieniu beżu albo szarości sprawdzą się w komplecie z wzorzystą tuniką w stylu boho, te seksowne z wiązaniami nadają się na imprezę do małej czarnej, a rockowe z nitami na słupku to świetny dodatek do looku: skórzane spodnie plus czarna marynarka.

Jak wybrać idealne kozaki? Kieruj się swoim wzrostem. Mocniej zbudowane dziewczyny nie powinny nosić butów, które sięgają im wysoko za połowę uda. Wybieraj takie buty, które opinają, ale nie piją w nogi. Ma być nie tylko modnie, ale i wygodnie.

dominika costro, blog modowy, fashion blog, kozaki do połowy uda, muszkieterki,  torba DKNY, carsona, rękawiczki ochnik, błękitny płaszcz H&M (4)
Kozaki CARSONA, Płaszcz H&M, Torebka DKNY, Rękawiczki OCHNIK, Leginsy H&M

dominika costro, blog modowy, fashion blog, kozaki do połowy uda, muszkieterki,  torba DKNY, carsona, rękawiczki ochnik, błękitny płaszcz H&M (2)

dominika costro, blog modowy, fashion blog, kozaki do połowy uda, muszkieterki,  torba DKNY, carsona, rękawiczki ochnik, błękitny płaszcz H&M (3)

dominika costro, blog modowy, fashion blog, kozaki do połowy uda, muszkieterki,  torba DKNY, carsona, rękawiczki ochnik, błękitny płaszcz H&M (6)

dominika costro, blog modowy, fashion blog, kozaki do połowy uda, muszkieterki,  torba DKNY, carsona, rękawiczki ochnik, błękitny płaszcz H&M (9)

dominika costro, blog modowy, fashion blog, kozaki do połowy uda, muszkieterki,  torba DKNY, carsona, rękawiczki ochnik, błękitny płaszcz H&M (10)
Torebka DKNY
dominika costro, blog modowy, fashion blog, kozaki do połowy uda, muszkieterki,  torba DKNY, carsona, rękawiczki ochnik, błękitny płaszcz H&M (11)
Płaszcz H&M

dominika costro, blog modowy, fashion blog, kozaki do połowy uda, muszkieterki,  torba DKNY, carsona, rękawiczki ochnik, błękitny płaszcz H&M (12)

dominika costro, blog modowy, fashion blog, kozaki do połowy uda, muszkieterki,  torba DKNY, carsona, rękawiczki ochnik, błękitny płaszcz H&M (15)
Kozaki CARSONA