wpisy na blogu

Inspiracja tygodnia: kostiumy kąpielowe z wysokim stanem

1497657_650931684929635_794624935_n

Plaża jest sprawdzianem dla naszego wyglądu. Oceniamy, ale również jesteśmy oceniane. Dlatego z taką zazdrością patrzymy na te, które wyglądają tak efektownie w swoich strojach kąpielowych. A przecież te kobiety są podobne do nas. Jak to możliwe, że tak umiejętnie eksponują swoje zalety i maskują niedoskonałości swego wyglądu?

z11977021Q,Stroje-kapielowe

Przede wszystkim idealne dopasowanie! Ściśle dopasowany obwód (zapięcie na plecach „nie podjeżdża” do góry). Miseczka obejmuje całą pierś. Nie ściska jej i nie przecina. Idealnie dopasowany biustonosz nadaje piersią krągły kształt. Ramiączka nie wrzynają się w ramiona ani z nich nie opadają. Przeczytaj więcej o brafittingu na www.brastyle.pl . Pamiętaj, Twój strój kąpielowy musi zapewnić najlepszy komfort i pewność siebie.

Jeśli chciałabyś poczuć się na plaży niczym prawdziwa pin up girl z lat 50. wskocz w jeden z prezentowanych przez nas strojów kąpielowych. Efekt będzie piorunujący!

W takim bikini zostaniesz prawdziwą seksbombą! Strój dwuczęściowy inspirowany słodkimi latami 50. pięknie wymodeluje sylwetkę i podkreśli jej atuty. Majtki z wysokim stanem spłaszczą zbyt wystający brzuszek i ładnie zaakcentują pupę. Stanik z efektem push up eksponuje i optycznie powiększy biust.