wpisy na blogu

Futro Ochnik na Zimę

 

 

OCHNIK FUTERKO - DOMINIKA COSTRO

 

Futerko to jedno z ulubionych okryć wierzchnich topowych modelek. Dobrze wygląda ze spodniami, spódniczkami i sukienkami.  Zarówno sztuczne jak i prawdziwe, przyda się w chłodne dni, które zbliżają się wielkimi krokami. Projektanci przedstawili futra w różnej postaci, pojawiają się dosłownie wszędzie. Kamizelki z futer, kołnierze z futer, kurtki z futer, wszystko z futra! Jest eleganckie, wygodne i co najważniejsze cieplutkie. 

 

Nowoczesne, krótkie, proste w formie futro damskie w pięknym, przygaszonym granacie. Uszyte z futra królika kastorexa – niezwykle miękkiego, sprężystego oraz gęstego, przypominającego w dotyku szlachetne futro z szynszyli. Na uwagę zasługuje ciekawy wzór, który uzyskano dzięki zszyciu ze sobą elementów futra w poziome i pionie.
Prosty, luźny fason pozwala ukryć mankamenty figury. Długość, lekko sięgająca bioder, gwarantuje wygodną i komfortową jazdę samochodem. Nieduży, klasycznie wykładany kołnierz zostawia wiele możliwości stylizacyjnych.
Propozycja ta wyraźnie wykracza poza czystą klasykę i dedykowana jest kobietom, które kochają elegancję i jednocześnie kreują własną kobiecość w nonszalancki sposób. Pasuje zarówno do eleganckich, jak i bardziej luźnych stylizacji.