makijażtwarzUroda

Bądź piękna wiosną i latem z Felicea

felicea, kosmetyki naturalne, felicea natural, uroda, wizaż, kosmetyki kolorowe, make up, makijaż na wiosne, makijaż na lato, blog dominika costro, najlepszy blog modowy

Przeglądając zdjęcia z pokazów mody i śledząc najnowsze trendy nie tylko modowe, ale również makijażowe już wiem, że makijaż na wiosnę 2015 będzie opierał się przede wszystkim na naturalnym looku – lekko zaróżowionych policzkach, koralowych ustach i delikatnie podkreślonymi kolorową kredką oczami.

Makijaż który przedstawiłam pasuje niemal każdej dziewczynie. I nieważne czy masz ciemne czy jasne włosy, piwne, zielone czy niebieskie oczy – wiosenny look utrzymany w stonowanej kolorystyce sprawdzi się przy każdej okazji. Co sądzicie o tym makijażu?

 

felicea natural, make up felicea, blog modowy, blog urodowy, kosmetyki naturalne, makijaż na lato

Do wykonania make up’u użyłam kilku produktów FELICEA. W ofercie marki znaleźć można: kredki do oczu, kredki do ust, korektory, cienie do powiek w kredce, błyszczyki, szminki oraz pomadki ochronne. Każdy z produktów Felicea zawiera tylko naturalne składniki. To między innymi: wosk pszczeli, witamina E, olej kokosowy, masło shea, olej rycynowy oraz mineralne pigmenty. Każdy produkt dostępny jest w minimum 3 różnych odcieniach, co obecnie daje możliwość wyboru spośród ponad 30 różnych kosmetyków.

 

 

felicea-87704535

 

 

 

Felicea stawia na transparentność, dlatego mimo, że nie jest to wymóg konieczny, posiada drobiazgowy opis składu każdego z produktów. Wyszczególnione są nawet najmniejsze ilości użytych komponentów – znaleźć je można w sklepie Felicea przy każdym z kosmetyków. W ten sposób marka pragnie zapewnić swoim klientom poczucie pełnego komfortu i bezpieczeństwa.

Kosmetyki Felicea od początku do końca tworzone są w jednym miejscu, w którym znajdują się: specjalistyczne laboratorium z zespołem doświadczonych biotechnologów, linia produkcyjna, magazyn i drukarnia – daje to gwarancję pełnej kontroli nad procesem produkcji. Fabryka ta posiada certyfikaty dobrych praktyk produkcyjnych GMP (Good Manufacturing Practise).

 

 

bonprix, kamizelki, eleganckie kamizelki, najlepszy blog modowy, fuerza, felicea, kosmetyki naturalne, kosmetyki felicea, makijaż na lato, trnty 2015